Vaillant Kombiler
Vaillant Tam Yoğuşmalı kombilerin içinde diğer başka hiç bir kombide olmayan bir özellik var:
146 yıllık Alman teknoloji geleneği.
Green IQ 36 ecoTEC Exclusive Multi Yoğuşmalı Kombi
ecoTEC Exclusive Green iQ 36 Multi Yoğuşmalı Kombi
ecoFIT Start Yoğuşmalı Kombi

Vaillant Green iQ, Multi yoğuşma teknolojisi ile A+ sistem ısıtma enerji verimliliği* ile doğalgazdan yüksek tasarruf imkânı sağlar ve aile ekonominize katkıda bulunur. Vaillant Green iQ 36, yeni dokunmatik ekran ara yüzü ile ve eşsiz Vaillant tasarımıyla evinize şıklık katar. Yüksek performans sunan ve sessiz çalışan Green iQ ısınma ve kullanım suyu ihtiyaçlarınızı sessizce yerine getirir, evinize konfor katar.

ecoTEC Exclusive Green iQ 36
ecoTEC Plus Yoğuşmalı Kombi
ecoTEC Plus Yoğuşmalı Kombi
ecoTEC Plus Yoğuşmalı Kombi

Vaillant ecoTEC Plus Yoğuşmalı Kombi, sahip olduğu Aqua konfor teknolojisi ile sıcak su konforu sağlarken, ekstra NTC sensörü ile duşta suyun sıcaklığını sabit tutar. Aqua sensör teknolojisi ile çok düşük basınçlarda bile çalışmaya devam eder ve paslanmaz çelik eşanjörü sayesinde bu konforu uzun yıllar yaşamanızı sağlar.

ecoTEC Plus
ecoTEC Intro Yoğuşmalı Kombi
ecoTEC Intro Yoğuşmalı Kombi
ecoTEC Intro Yoğuşmalı Kombi

ecoTEC Intro, Vaillant kombi ailesinin en küçük kombisidir. Tam yoğuşma teknolojisi ile hem ısıtma hem de kullanım suyunda A enerji verimliliği ile yüksek tasarrufu ve konforu beraberinde sağlar. Kompakt boyut avantajı ve estetik tasarımı ile şıklığından ödün vermeyen ecoTEC Intro, Dokunmatik şık ekranı sayesinde fonksiyonlar arası geçiş kolaylığı sağlar.

ecoTEC Intro
ecoTEC Pro Yoğuşmalı Kombi
ecoTEC Pro Yoğuşmalı Kombi
ecoTEC Pro Yoğuşmalı Kombi

146 yıllık Alman teknolojisi ile Vaillant ecoTEC Pro tam yoğuşmalı kombi modern ısıtma ve sıcak su konforu için geliştirilmiş tekniği ile kullanıcılarına üstün çözümler sunar. Vaillant ecoTEC Pro, sahip olduğu Aqua konfor teknolojisi ile hızlı ve yüksek konforlu sıcak su imkânı sunarken paslanmaz çelik eşanjörü sayesinde bu konforu uzun yıllar yaşamanızı sağlar.

ecoTEC Pro
ecoTEC Pure Yoğuşmalı Kombi
ecoTEC Pure Yoğuşmalı Kombi
ecoTEC Pure Yoğuşmalı Kombi

Vaillant ecoTEC Pure tam yoğuşmalı kombi size ve sevdiklerinize ısıtma, sıcak su konforu ve yakıt tasarrufunu bir arada sunar. Kompakt boyutları ile alan tasarrufu sağlar, kombi değişimi yapan evlerde zahmetsiz ve hızlıca monte edilebilir.

ecoTEC Pure